Богословське відділення / Протоієрей Микола Щербань взяв участь у засіданні Науково-методичних комісій (підкомісій) Сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України,
: ГОЛОВНА :: ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ :: НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС :: ВИКЛАДАЧІ :: СТУДЕНТИ :: АБІТУРІЄНТУ :: ВИПУСКНИКИ :
: ХРАМИ :: КОНТАКТИ :: БІБЛІОТЕКА :: Студентське товариство «ACADEMIA ORTHODOXA» :: Державне визнання документів про вищу духовну освіту :: Переведення на навчання/Придбання другої вищої освіти :

Розклад занять



Наш банер




Протоієрей Микола Щербань взяв участь у засіданні Науково-методичних комісій (підкомісій) Сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України

 16 квітня 2025 року прот. Микола Щербань взяв участь  у  засіданні Науково-методичних комісій (підкомісій) Сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

1745923218276_500

1745923217959_500

 

Як Голова підкомісії В8 Богослов’я, о. Микола взяв участь у засіданні, що відбувалося в приміщенні Міністерства освіти і науки України.

1745923218188_500

Засідання відкрив Олег Шаров - Генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих. У вступному слові п. Олег зазначив, що саме зараз розпочинаєтсья комплексна робота та новий етап розробки Стандартів освіти, причому переважна більшість пропонованих новацій спрямовані на суттєве спрощення структури і змісту Стандартів.

1745923218127_500

З вітальним словом до присутніх звернувся Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, вказавши на важливість формування нових стандартів вищої освіти для нового покоління ураїнського студентства у глобальному конкурентному середовищі.

1745923218106_500

До присутніх також звернувся Заступник Міністра освіти і науки України Михайло Винницький, вказавши, що Стандарти, розроблені впродовж 2016-2024 років значно застаріли у зв’язку зі зміною обставин. Зближення з західними патртнерами неможливе без зближення Стандартів освіти. Засадничими принципами у цьому процесі постають автономія ЗВО, домінантна концепція – предметна область, її опис, а не програмні результати навчання (як це було раніше). Водночас, компетентісний підхід до освіти зберігається, а пропоновані рекомендації до формування стандартів мають рекомендаційний, а не обов’язковий характер. Відтак, нові Стандарти вищої освіти – це про конкурентноспроможність української вищої освіти.

1745923218063_500

По завершенні засідання керівним складом підкомісії В8 Богослов’я було зроблено пам’ятні світлини.


Версія для друку
Автор: prodo
Дата створення: 2025-04-29
Рубрика: Новини відділення
Перегляди: 96

Пошук

Наші друзі

Івано-Франківський Богословський Інститут ім. преп. Феодосія Манявського

Вища Богословська Академія при Івано-Франківському Єпархіальному Управлінні ПЦУ

Київська Православна Богословська Академія

Дніпровська Духовна Семінарія

Львівська Православна Богословська Академія

Волинська Православна Богословська Академія

cerkva.te.ua

Рівненська духовна семінарія

Львівська духовна семінарія святого апостола і євангелиста Іоана Богослова


eXTReMe Tracker

Пишіть нам. Е-mail:
Всі тексти, зображення, ілюстрації та інший вміст цього веб-сайту є власністю
Богословського відділення КПБА при ФТФ ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
При використанні будь-якої інформації з даного сайту посилання
на
www.bogoslov.cv.uaОБОВ’ЯЗКОВЕ.