Богословське відділення / Кафедра богослов’я Національного університету «Острозька Академія» започаткувала співпрацю з Богословським відділенням Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича,
: ГОЛОВНА :: ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ :: НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС :: ВИКЛАДАЧІ :: СТУДЕНТИ :: АБІТУРІЄНТУ :: ВИПУСКНИКИ :
: ХРАМИ :: КОНТАКТИ :: БІБЛІОТЕКА :: Студентське товариство «ACADEMIA ORTHODOXA» :: Державне визнання документів про вищу духовну освіту :: Переведення на навчання/Придбання другої вищої освіти :

Розклад занять



Наш банер




Кафедра богослов’я Національного університету «Острозька Академія» започаткувала співпрацю з Богословським відділенням Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Сьогодні Богословське відділення є не лише одним із провідних наукових і навчально-методичних підрозділів як Київської православної богословської академії так й Чернівецького університету, що створює умови для обміну досвіду, стажування викладачів та проходження педагогічної й асистенської практик студентів. У цьому зв'язку варто зазначити, що з ініціативи завідувача кафедри богослов'я Національного університету «Острозька Академія» проф. свящ. В. Жуковського між Національним університетом «Острозька Академія» та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича було укладено договір на проходження асистентської практики студентами-богословами магістратури Національного університету «Острозька Академія» на базі Богословського відділення Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Зараз на Богословському відділенні проходить асистентську практику студент НУОА Кравець Віталій Михайлович.

Згідно договору у період з 1 лютого по 26 березня 2010 року практикант матиме можливість вивчити особливості роботи Богословського відділення КПБА при Чернівецькому університеті, а також традицій, що склалися в ньому.

План практики передбачає відвідування занять (на яких практикант-асистент вестиме спостереження та здійснюватиме аналіз лекційних, семінарських та практичних занять), написання психологічної характеристики на групу та окремого студента, проведення залікових занять.

Головною метою та завданнями асистентської практики є набуття навиків, вдосконалення педагогічної майстерності та засвоєння основних методів та прийомів ведення лекційних і семінарських занять. Отже практика покликана розвивати вміння співпраці студента і практиканта як педагога-викладача.


Версія для друку
Автор: fmykolaj
Дата створення: 2010-02-02
Рубрика:
Перегляди: 3661

Пошук

Наші друзі

Івано-Франківський Богословський Інститут ім. преп. Феодосія Манявського

Вища Богословська Академія при Івано-Франківському Єпархіальному Управлінні ПЦУ

Київська Православна Богословська Академія

Дніпровська Духовна Семінарія

Львівська Православна Богословська Академія

Волинська Православна Богословська Академія

cerkva.te.ua

Рівненська духовна семінарія

Львівська духовна семінарія святого апостола і євангелиста Іоана Богослова


eXTReMe Tracker

Пишіть нам. Е-mail:
Всі тексти, зображення, ілюстрації та інший вміст цього веб-сайту є власністю
Богословського відділення КПБА при ФТФ ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
При використанні будь-якої інформації з даного сайту посилання
на
www.bogoslov.cv.uaОБОВ’ЯЗКОВЕ.